Ogłoszenia na 25 Niedzielę Zwykłą 23 września 2018

2.        Nabożeństwa w tygodniu o godzinie 7:00  i   18:00
3.         W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy
4.        W czwartek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym
5.        W piątek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00 – zapraszamy w tym czasie do spowiedzi
6.        W sobotę Uroczystość Świętego Michała Archanioła Patrona naszej parafii.

W naszej parafii jest odpust /to znaczy, że w tym dniu w naszym kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny/

·         Msze o godz. 7:00   11:00   18:00

·         godz. – 11:00 – Uroczysta suma odpustowa

·         na zakończenie sumy poświęcenie odnowionego pomnika „Pamięci Giedlarowskich Rodaków” którzy zginęli w I i II wojnie światowej

7.        Za tydzień – Uroczystość „Na Michała”

·         Msze święte 7:30  9:00   11:00  14:00 /nie będzie mszy o godz. 16:00/

·         Godz. – 14:00 – Msza święta na rozpoczęcie uroczystości „Na Michała

·         Po mszy świętej poświęcenie 2 wozów strażackich

·         oraz imprezy kulturalne na parkingu koło kościoła – szczegóły na plakatach

Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości

8.        Dzisiaj różaniec prowadzi róża świętego Wojciecha

Na Świętego Michała Akcja Katolicka

Za tydzień róża świętej Teresy od Dzieciątka Jezus

9.        Dziękuję za sprzątanie kościoła: Borkowski Maciej, Grzywacz Filomena, Kozyra Barbara, Jabłońska Grażyna, Majkut Tomasz, Rozlazły Alicja, Świąder Krystyna

W tym tygodniu prosimy mieszkańców z numerów domów: 481 do 490

·         W piątek o godz. 16:00

10.  Bóg zapłać za ofiary składane na wykończenia kaplicy cmentarnej
  1. Zachęcamy chłopców z klasy III SP i starszych do włączenia się w służbę ministrancką w naszej parafii. Prosimy rodziców, aby mobilizowali swoich synów do służby Chrystusowi przy ołtarzu. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  2. W czwartek spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym o godz. 18.00. Tym samym zapraszamy do wzięcia udziału w „Seminarium Odnowy Wiary”, które rozpocznie się 4 października.
  3. Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym to rekolekcje, dla wszystkich. Dla tych którzy uważają się „daleko od Boga”, dla tych „ni zimnych ni gorących” i dla tych, którzy chcą pogłębić swe życie duchowe. Seminarium ma na celu nie tylko pogłębienie podstaw wiary chrześcijańskiej, ale przede wszystkim rozpalenie Twojej fascynacji chrześcijaństwem. Chrześcijaństwo nie jest zbiorem przykazań i zasad moralnych, które trzeba wypełnić, by osiągnąć życie wieczne. Chrześcijaństwo to spotkanie z żywą Osobą, z Bogiem, to zakochanie się w Bogu. Chcemy wzbudzić w Tobie pragnienie poznawania i głębokiego doświadczania wiary. Przeżycie tych rekolekcji ma sprawić, byś poczuł smak kroczenia drogą Ewangelii, zapragnął być „cały dla Boga”, byś nie lękał się radykalizmu wiary.   Informacje szczegółowe dotyczące „Seminarium Odnowy Wiary” także na okolicznościowych plakatach.
  1. W piątek spotkanie i próba ministrantów przed Uroczystością Odpustową w naszej parafii o godz. 16.00. Obecność obowiązkowa dla wszystkich ministrantów.