Witraże 2017

Nowe witraże w naszym kościele

Przed Wielkanocą  nasza świątynia ubogaciła się w dwa nowe witraże:

1. Matki Bożej Fatimskiej  - ufundowany przez Parafian z okazji 100 - lecia objawień MB w Fatimie
  2. Świętego Jana Pawła II - ufundowany przez Państwa Annę i Stanisława Gudz

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy

Rekolekcje szkolne 27 - 28.03.2017 r.

W dniach 27 - 28 marca w naszej parafii odbyły się rekolekcje prowadzone przez ks. Krzysztofa Bieńczaka dla dzieci i młodzieży Zespołu Szkół. Galeria foto dostępna tutaj>>.

Rekolekcje szkolne 2017

Program rekolekcji szkolnych

Giedlarowa 27 – 28 marca 2017 r.

Poniedziałek 27.03

godz. 9.00- Szkoła Podstawowa – nauka rekolekcyjna i Droga Krzyżowa

godz. 11.00- Gimnazjum – nauka rekolekcyjna i adoracja Najświętszego Sakramentu

Wtorek 28.03

godz. 9.00- Szkoła Podstawowa – nauka rekolekcyjna

godz. 10.30- Msza Święta dla wszystkich

godz. 11.30- Gimnazjum - nauka rekolekcyjna

Droga Krzyżowa 17.03.2017 r.

W piątek 17 marca odbyła się plenerowa Droga Krzyżowa ulicami naszej miejscowości, przy licznym udziale wiernych. Została przygotowana przez rodziny Domowego Kościoła oraz diakonię muzyczną wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

Podziękowanie z Peru

Otrzymaliśmy podziękowanie od ks. Jacka Żygała, misjonarza z Peru, którego niedawno gościliśmy w naszej parafii. Zebrane wtedy środki zostaną przeznaczone na zakup potrzebnych pomocy oraz posiłki dla dzieci uczestniczących w niedzielnej katechezie. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Całość podziękowania tutaj>>.

Droga Krzyżowa dla dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w Wielkim Poście na Drogę Krzyżową. W tym roku uczestnicząc w nabożeństwie wszyscy otrzymują układankę przestrzenną. Poniżej filmik prezentujący jak ją wykonać.

Turniej Piłki Siatkowej

W sobotę, 11 lutego br. w Hali sportowej GOSiR w Zarzeczu, odbył się po raz drugi Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Liturgiczną Służbę Ołtarza i Diakonię Liturgiczną Ruchu Światło – Życie Archidiecezji Przemyskiej. Wzięło w nim udział dwie drużyny z naszej parafii, zajmując odpowiednio miejsce V w kategorii ministrantów i lektorów oraz miejsce II w kategorii ministranci seniorzy i Domowy Kościół. Więcej informacji tutaj>>.

Spotkanie z misjonarzem

1 lutego w naszej parafii gościliśmy misjonarza, ks. Jacka Żygałę, pracującego obecnie w Peru. Podczas spotkania po Mszy Świętej obecni mieli możliwość zapoznania się z realiami pracy misyjnej w Ameryce Południowej i potrzebami tamtejszej ludności.

X Giedlarowskie Spotkanie Opłatkowe

W niedzielę 8 stycznia 2017 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się X Giedlarowskie Spotkanie Opłatkowe. Na program wydarzenia złożyły się Jasełka przedstawione przez dzieci klas II szkoły podstawowej, Kolęda z Turoniem w wykonaniu Zespołu Folklorystycznego Folusz, życzenia, łamanie opłatkiem i wspólne kolędowanie oraz poczęstunek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania uroczystości.