Aktualności

26 października 2014 r.

Dziś o godz. 17:00 została odprawiona Msza Święta dla Kręgów Domowego Kościoła. Po Eucharystii zostało odprawione nabożeństwo różańcowe. 

25 października 2014 r.

W dniu dzisiejszym dzieci i młodzież wraz z opiekunami udali się do Rzeszowa na mecz siatkówki Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn. Wszystkim towarzyszyły niezapomniane wrażenia. 

22 października 2014 r.

W dniu dzisiejszym uczciliśmy św. Jana Pawła II. Z tej okazji dzieci i młodzież z naszej parafii, pod dyrekcją p. Natalii Mrozik przygotowały montaż słowno-muzyczny. Dziękujemy opiekunom za zaangażowanie i piękny występ. Wyrazy wdzięczności kierujemy także w stronę GOK-u za nagłośnienie. 

 

                                                                               .::zobacz zdjęcia::.

19 października 2014 r.

Dziś odbyło się spotkanie dla osób, które udały sie na pielgrzymkę do Włoch w dniach 21-26 lipca. Serdecznie dziękujemy za liczny udział.  

 

                            .::zobacz zdjęcia::.

8 października 2014

Dziś na Mszy Świętej młodzież z klasy I gimnazjum wyraziła oficjalne pragnienie przyjęcia sakramentu bierzmowania. Korzystając z okazji, młodzi przystąpili do Ruchu Apostolstwa Młodzieży działającego w naszej parafii. Oficjalnego włączenia do ruchu dokonał ks. Krzysztof Żyła - moderator diecezjalny RAM-u.

 

                                                                .::zobacz zdjęcia::.

7 października 2014 r.

Dziś, w Święto Matki Bożej Różańcowej, dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej otrzymały różańce. Jest to kolejny etap w przygotowaniach do I Komunii Świętej. Niech wstawiennicto Matki Bożej wypraszam im oraz ich rodzinom Bożą opiekę.

 

                                                                 .::zobacz zdjęcia::.

29 września 2014 r.

 

Dziś uroczyście uczciliśmy patrona parafii Giedlarowej – św. Michała Archanioła. Uroczystej Sumie Odpustowej przewodniczył i homilię wygłosił ks. Marian Balicki. Do koncelebry dołączyli się księża z dekanatu i księża rodacy. Po Mszy, zgodnie z tradycją, przeszliśmy procesja wkoło kościoła. O godz. 16:00 na scenie na parkingu kościelnym odbył się Koncert Odpustowy Parafialnego Zespołu Michael. Po wieczornej Eucharystii w kościele został zorganizowany wieczór poetyki, w którym zaprezentowano wiersze ks. Mariana Balickiego. Na zakończenie świętowania w sali GOK-u odbyła się projekcja filmu Cristiada. 

                                                                  .::zobacz zdjęcia 1::.

                                                                  .::zobacz zdjęcia 2::.

 

 

28 września 2014 r.

W dniu dzisiejszym 50-lecie działalności obchodził Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej. O godz. 15:00 została odprawiona Msza Święta w intencji byłych i obecnych pracowników i działaczy GOK-u. PO Mszy na stadionie pod kościołem odbył się pokaz musztry konnej Plutonu Wierzawice. Następnie wszyscy udali się na parking przy kościele, by tam podziwiać występy  zespołów działających przy GOK-u, w tym naszego zespołu Folusz. Osoby najbardziej zasłużone dla rozwoju regionalnej kultury zostały odznaczone statuetkami. Po godz. 20:00 rozpoczęła się zabawa taneczna. 

 

                                                            .::zobacz zdjęcia::.

 

 

27 września 2014 r.

Dziś wieczorem rozpoczęlismy przygotowanie do odpustu parafialnego. Nabożeństwo przedodpustowe rzopoczęło się Mszą Świętą o godz. 16:00. Po Eucharystii można było skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Po 19:00 zakończyliśmy adorację Apelem Jasnogórskim. Modlitwom przewodniczył ks. Marian Balicki.