Aktualności

15 listopada 2014 r.

W dniu dzisiejszym zostało przeprowadzone pierwsze spotkanie z cylku "Kurs lektora". Wspomniany kurs jest inicjatywą, która ma pomóc starszym ministrantom odkryć piękno załębiania się w karty Pisma Świętego oraz poprawnego czytania słowa Bożego podczas celebracji liturgicznych. Ćwiczenia z poprawnej wymowy prowadziła polonistka p. Małgorzata Bucior. W kursie uczestniczyło 50 ministrantów z całego dekanatu. Kolejne spotkanie odbędą się 24.01.2015 w Leżajsku, 07.03.2015 w Giedlarowej oraz 25.04.2015 w Leżajsku. Ostatnie spotkanie będzie połączone z ceremonią mianowania nowych lektorów. 

 

                                                                    .::zobacz zdjęcia::.

10 listopada 2014 r.

W dniu dzisiejszym  90-osobowa grupa dzieci z Giedlarowej wraz z rodzicami udała się na wycieczkę do Rzeszowa. Najpierw poszliśmy do kina na film "Pinokio", następnie udaliśmy się na posiłek, a na końcu zwiedziliśmy centrum Rzeszowa. 

 

                                                                    .::zobacz zdjęcia::.

9 listopada 2014 r.

Dziś obchodziliśmy 96. rocznicę odzyskania niepodległości. Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny została odprawiona o godz. 11:00. Homilię wygłosił ks. Proboszcz Jan Balicki. Po Eucharystii udaliśmy się na plac naprzeciw kościoła by tam uczcić  poległych w obronie Ojczyzny. 

 

                                                                      .::zobacz zdjęcia::. 

2 listopada 2014 r.

W dniu dzisiejszym wspominamy wiernych zmarłych, którzy przebywają w czyśću. Niech nasza modlitwa i ofiarowane odpusty pomogą im jak najszybciej przekroczyć bramy raju.  

 

             .::zobacz zdjęcia::.

1 listopada 2014 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych to czas zachwytu nad tą częścią Kościoła, która już została zbawiona i cieszy się wiecznym szczęściem. Niech wstawiennictwo Wszystkich Świętych, a szczególnie naszych patronów pomoże nam wytrwale kroczyć do celu ostatecznego, jakim dla każdego chrześcijanina ma być Chrystus.

                     

                                                                    .::zobacz zdjęcia::.

26 października 2014 r.

Dziś o godz. 17:00 została odprawiona Msza Święta dla Kręgów Domowego Kościoła. Po Eucharystii zostało odprawione nabożeństwo różańcowe. 

 

            .::zobacz zdjęcia::.

25 października 2014 r.

W dniu dzisiejszym dzieci i młodzież wraz z opiekunami udali się do Rzeszowa na mecz siatkówki Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn. Wszystkim towarzyszyły niezapomniane wrażenia. 

 

          .::zobacz zdjęcia::. 

22 października 2014 r.

W dniu dzisiejszym uczciliśmy św. Jana Pawła II. Z tej okazji dzieci i młodzież z naszej parafii, pod dyrekcją p. Natalii Mrozik przygotowały montaż słowno-muzyczny. Dziękujemy opiekunom za zaangażowanie i piękny występ. Wyrazy wdzięczności kierujemy także w stronę GOK-u za nagłośnienie. 

 

                                                                               .::zobacz zdjęcia::.

19 października 2014 r.

Dziś odbyło się spotkanie dla osób, które udały sie na pielgrzymkę do Włoch w dniach 21-26 lipca. Serdecznie dziękujemy za liczny udział.  

 

                            .::zobacz zdjęcia::.