Turniej 2016

TURNIEJ - ZOBACZ

GRATULUJEMY

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016

Spotkanie młodzieży w oczekiwaniu na ŚDM

W ramach duchowego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 22 stycznia odbyło się w naszej parafii spotkanie modlitewne. Uczestniczyła w nim młodzież okolicznych dekanatów z duszpasterzami. Na program złożyła się wspólnie przeżyta Msza Święta, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz rozważanie kolejnego tematu z cyklu "DeoProfil".

IX Giedlarowskie Spotkanie Opłatkowe

IX Giedlarowskie Spotkanie Opłatkowe miało miejsce 17 stycznia 2016 roku. Jego organizatorami byli: Parafia, GOK, Zespół Szkół w Giedlarowej i Koło Gospodyń. W programie pojawiły się jasełka w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej, koncert kolęd w wykonaniu scholi Archaniołki, łamanie opłatkiem, życzenia, poczęstunek i wspólne kolędowanie.

Boże Narodzenie 2015

Tegoroczne obchody Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy tradycyjnie Pasterką. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 odbył się koncert kolęd w wykonaniu Archaniołków, a przed północą nasze oczekiwanie na narodziny Zbawiciela ubogacił występ Zespołu Michael. Obie grupy towarzyszą nam w ciągu wszystkich dni wspólnego świętowania.

6 grudnia 2015 r. - wizyta św. Mikołaja

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej świątyni św. Mikołaja, który jak zwykle miał  upominki dla grzecznych dzieci.

Uroczystość Chrystusa Króla

Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - święto patronalne Akcji Katolickiej. W naszej parafii to także dzień uroczystego przyjęcia kandydatów do grona ministrantów.

15 listopada 2015 r.

Dzisiaj w naszym kościele odbył się koncert znanego artysty i kompozytora Roberta Grudnia. Częścią występu była prezentacja możliwości organów po niedawnym generalnym remoncie.

11 październik 2015 r. - Dzień Papieski

Dziś obchodzimy XV Dzień Papieski pod hasłem "Jan Paweł II - Patron Rodziny". Z tej okazji gościmy zespół Sarz-Voice z Nowej Sarzyny, który swoim śpiewem uświetnianaszą uroczystość.