Aktualności

25-26 maja 2015 r.

25 maja rozpoczęliśmy wycieczkę szkolną na Chorwację i do Medjugorie. Wszystko przebiega pobożnie, spokojnie, bezpiecznie i zgodnie z planem. Więcej informacji w najbliższym czasie, zapraszamy do galerii. Pozdrawiamy.

19 maja 2015 r.

Dziś w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu odbył się finał XV edycji Regionelnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach, który w roku szkolnym 2014/2015 dedykowany był św. abp. Zygmuntowi Szczęsnemu Felińskiemu. Finał zgromadził 31 młodych olimpijczyków, reprezentujących 24 gimnazja naszej Archidiecezji. Nasi parafianie, uczniowie Zespołu Szkół w Giedlarowej zajęli wysokie miejsca. Aleksandra Suszyło –  1 miejsce, Mateusz Wylaź – 5 miejsce. Gratulujemy!

 

                                                                .::zobacz zdjęcia::.

18 maja 2015 r.

Dzisiaj odbyła się pielgrzymka dzieci które przyjęły Pierwszą Komunię Świętą do Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej. Dzieciom towarzyszyli rodzice, krewni oraz panie wychowawczynie. W drodze powrotnej cała grupa zwiedziała Przemyśl. 

 

                                                                .::zobacz zdjęcia::.

16 maja 2015 r.

W dniu dzisiejszym oddział Akcji Katolickiej z Naszej Parafii udał się na pielgrzymkę do Strachociny, aby tam zawierzyć się patronowi – św. Andrzejowi Boboli. Uroczystościom przewodniczył ks. Abp Józef Michalik.  

 

         .::zobacz zdjęcia::.

10 maja 2015 r.

Dzisiejsza niedziela było połączona z uroczystością Pierwszej Komunii Świętej. Pierwszy raz Ciało Chrystusa przyjęło 36 dzieci z klas drugich Szkoły Podstawowej. Drogim dzieciom  życzymy, aby ich wiara w obecność Jezusa  w Najświętszym Sakramencie systematycznie się umacniała. 

 

                                                                .::zobacz zdjęcia::.

3 maja 2015 r.

Zgodnie z długoletnią tradycją nasi parafianie udali się na pieszą pielgrzymkę do Klasztoru oo. Bernardynów w Leżajsku. Dzięki przepięknej pogodzie tegoroczna grupa była wyjątkowo liczna. Serdecznie dziękujemy wszystkim pątnikom za udział oraz tym, którzy pomodli zorganizować pielgrzymkę  

 

                                                               .::zobacz zdjęcia::.

1 maja 2015 r.

Korzystając z wolnego czasu, ministranci z naszej parafii wraz z opiekunami udali się na wycieczkę rowerową do Julina. Wyjazd został połączony z ogniskiem  i zabawami integracyjnymi. 

 

                                                               .::zobacz zdjęcia::.

25 kwietnia 2015 r.

W dniu dzisiejszym zakończył sie kurs lektora, który odbywał się przy Parafii Giedlarowa oraz Leżajsk – Fara. Kurs ukończyło i posługę lektora przyjęło 25 ministrantów z dekanatu Leżajsk I.  

 

                                                              .::zobacz zdjęcia::.

19 kwietnia 2015 r.

"Chrystus zmartwychwstał". Taki tytuł nosił koncert wielkanocny, który odbył się w GOK-u. Głównymi artystami były zespoły: Archaniołki i Michael, działające przy parafii. Na koncert przybyło ponad 200 osób z całej okolicy. Najpierw swoje zdolności wokalno-muzyczne zaprezentowały dzieci, a następnie młodzież. Na końcu wspólnie z publicznością zaśpiewaliśmy Barkę. Wszystkim, którzy pomogli zorganizować to dzieło wyrażamy ogromną wdzięczność. 

 

                                                                .::zobacz zdjęcia::.