Schola

Zespół Archaniołki

Zespół Archaniołki powstał w 2014 r. z inicjatywy pani Natalii Mrozik i ks. Sebastiana Picura. Zespół tworzą dzieci z Giedlarowej w wieku przedszkolnym i Szkoły Podstawowej. Zespół wydał już dwie płyty i występował przy różnych okazjach, upiększając lokalne uroczystości. Obecnie opiekę nad Archaniołkami sprawują: ks.Tomasz Ruszel, pani Elżbieta Kwiatek i pani Ewelina Karakuła.

Zespół Michael

Zespół Michael powstał na potrzeby Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które odbyło się m. in. w naszej parafii w kwietniu 2014 r. W skład Zespołu wchodzą członkowie scholi parafialnej - młodzież z gimnazjum, szkoły sredniej i starsi. Gościnnie wystepują instrumentaliści z sąsiednich parafii.

Zespół ma na koncie dwie płyty i wiele występów, w tym koncert dziękczynny za kanonizację Jana Pawła II.

Opiekunami Zespołu są: ks. Tomasz Ruszel, Bogusław Rup, Grzegorz Rozlazły i  Magdalena Śliwa.