WYCIECZKA OBJAZDOWA do WłOCH

 

Stowarzyszenie “Złoty Potok” z Jelnej

 

W Ł O C H Y

WYCIECZKA OBJAZDOWA 

11-19. 06. 2019 – 9 DNI

  • WENECJA   –   PADWA  –   ASYŻ
  • WATYKAN – RZYM CHRZEŚCIJAŃSKI, BAROKOWY, ANTYCZNY
  • MONTE CASSINO, GAETA
  • POMPEJE – NEAPOL
  • SAN GIOVANI ROTONDO  –  MONTE SANT ANGELO
  • LANCIANO I LORETO

 

Koszt 9 dniowego wyjazdu wynosi: 770 zł + 330 euro

               + 60 euro (taxa turystyczna, bilety wstępu, parkingi, przewodnicy lokalni, statek w Wenecji, ogrody Tivoli, Wezuwiusz lub Pompeje)

Organizator zapewnia: – autokar Lux z klimatyzacją, video, wc, barek (kawa i herbata gratis), 8 noclegów w hotelach*** (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje – obsługę pilota z systemem tour guide na całej trasie (pilot kieruje grupą i oprowadza po zwiedzanych obiektach tam gdzie jest to możliwe, przewodników lokalnych, ubezpieczenie AXA Kontynenty – rozszerzone o choroby przewlekłe, opłat na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Zapisy i informacje szczegółowe tel.:     606 162 201  lub  784 482 422.