25 maja 2011

 

  • W dniu dzisiejszym Justyna Różycka wraz z opiekunem  księdzem  Jackiem Zarzycznym wzięli udział w Finale XI Archidiecezjalnej Olimpiadzie o Wielkich Polakach, który odbył się w Przeworskim Gimnazjum. Postacią tegoroczną był Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Po pierwszej części pisemnej laureaci wraz z katechetami i siostrami zakonnymi, wzięli udział we Mszy św., w bazylice przeworskiej. Następnie odbyła się druga część, ustna, dla dziesięciu uczniów z największą liczbą punktów. Ostatecznie Justyna zajęła I miejsce, w wielkim finale Olimpiady, której gratulujemy pięknej postawy i wielkiej wiedzy. Nagrodą główną,  którą otrzymała Justyna jest wyjazd podczas wakacji na pielgrzymkę do Rzymu, którą ufundował ksiądz Arcybiskup Józef Michalik.

    Pragniemy dodać, że w tegorocznej Olimpiadzie wzięło udział ponad 3000 uczniów z gimnazjów naszej archidiecezji.

    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

    .:: zobacz zdjęcia ::.