Msze zbiorowe z pogrzebu

Msze zbiorowe z pogrzebu

+ Jan Daź – 14 kwietnia  2024  – godz. 9:00              
        • od Marzeny Szantula z rodziną
        • od sąsiadów Kulów
        • od  Danuty i Andrzeja Suszyło
        • od Marii Drzewickiej z rodziną
        • od rodziny Krasoniów
        • od  rodziny Maruszaków
        • od Marii Mędrek z rodziną
        • od  rodziny Giżów
        • od Zuzanny, Janiny i Stanisława Daź
        • od Gieni Dziob z rodziną
+ Władysław Lizak  – 24 marca  2024  – godz. 7:30              
+ Grzegorz Krauz – 10 marca  2024  – godz. 7:30              
+ Jan Wielgosz – 25 lutego  2024  – godz. 9:00              
+ Czesław Giża – 14 lutego  2024  – godz. 10:00              
+ Henryk Krówka – 6 stycznia  2024  – godz. 9:00              
+ Jan Sieńko – 26 listopada  2023  – godz. 16:00              
+ Władysław Burek – 15 października  2023  – godz. 09:00          
+ Stanisława Baj – 8 października  2023  – godz. 09:00                     
+ Maria Kupras – 1 października  2023  – godz. 09:00
+ Wojciech Półtorak – 24 września  2023  – godz. 09:00
+ Aniela Wojtyna – 17 września  2023  – godz. 09:00
+ Marian Murdzia– 6 września  2023  – godz. 18:00
+Mateusz Drożdżal – 27 sierpnia  2023  – godz. 09:00
+ Ryszard Więcław   – 4 sierpnia  2023  – godz. 18:00
+ Kazimierz Brzuzan   – 8 lipca  2023  – godz. 18:00
+ Helena Suszyło  – 25 czerwca  2023  – godz. 09:00
+ Stanisław Gierczak  – 18 czerwca  2023  – godz. 09:00
+ Józefa Hołota  – 11 czerwca  2023  – godz. 09:00
+ Jan Gryba  – 3 maja  2023  – godz. 09:00
+ Andrzej Kołcz  – 23 kwietnia  2023  – godz. 09:00
+ Agnieszka Kuczek  – 9 kwietnia  2023  – godz. 09:00
+ Maria Kata – 2 kwietnia  2023  – godz. 09:00
+ Anna Kostek – 19 Marca  2023  – godz. 09:00
+ Wiktoria Zygmunt – 12 Marca  2023  – godz. 07:30
+ Stanisław Gryba– 11 marca  2023  – godz. 18:00
+ Wiktoria Dąbek – 5 marca  2023  – godz. 07:30
+ Franciszek Kuczek – 26 luty  2023  – godz. 07:30
+ Józef Dąbek – 22 luty  2023  – godz. 09:00
+ Maria Niemczyk – 19 luty  2023  – godz. 09:00
+ Jan Hołota– 19 luty  2023  – godz. 07:30
+ Ignacy Muskus– 12 luty  2023  – godz. 07:30
+ Zdzisław Buczkowski– 8 luty  2023  – godz. 17:00
+ Władysława Kulpa– 2 luty  2023  – godz. 17:00
+ Aniela Niemczyk – 22 stycznia  2023  – godz. 09:00
+ Jadwiga Kula – 18 stycznia  2023  – godz. 17:00
+ Maria Dziob – 15 stycznia  2023  – godz. 09:00
+ Józefa Papak – 14 stycznia  2023  – godz. 17:00
+ Bronisław Wojtaś – 8 stycznia  2023  – godz. 09:00
+ Józefa Dudek  – 6 stycznia  2023  – godz. 09:00
+ Janina Wilk – 1 stycznia  2023  – godz. 09:00
+ Maria Rup – 25 grudnia  2022  – godz. 09:00
+ Helena Dąbek – 30 października  2022  – godz. 16:00
+ Jan Kuczek – 21 października  2022  – godz. 18:00
+ Maria Woźniak – 2 października  2022  – godz. 7:30
+ Jan Kuczek – 25 września  2022  – godz. 9:00
+ Edward Dąbek – 18 września  2022  – godz. 9:00
+ Maria Pęcak – 11 września  2022  – godz. 9:00
+ Maria Ilasz – 4 września  2022  – godz. 9:00
+ Andrzej Wojtyna – 28 sierpnia  2022  – godz. 9:00
+ Władysława Kępa – 15 sierpnia  2022  – godz. 7:30
+ Anna Kula – 14 sierpnia  2022  – godz. 9:00
+ Kazimiera Osip – 7 sierpnia  2022  – godz. 7:30
+ Agata Ząbczyk – 31 lipca  2022  – godz. 9:00
+ Mieczysław Walania – 31 lipca  2022  – godz. 7:30
+ Aniela Brzuzan – 24 lipca  2022  – godz. 9:00
+ Jan Maj – 17 lipca  2022  – godz. 7:30
+ Jan Kuczek – 10 lipca  2022  – godz. 7:30
+ Maria Rup – 3 lipca  2022  – godz. 9:00
+ Ryszard Łabaziewicz – 26 czerwca  2022  – godz. 9:00
+ Stanisław Dąbek – 19 czerwca  2022  – godz. 9:00
+ Antoni Zych – 16 czerwca  2022  – godz. 8:30
+ Tadeusz Suszyło – 5 czerwca  2022  – godz. 9:00
+ Jan Błaszczyna – 5 czerwca  2022  – godz. 7:30
+ Henryk Daź – 29 maja  2022  – godz. 7:30
+ Ks. Wojciech Tyczyński – 22 maja  2022  – godz. 9:00
+ Michał Rup – 15 maja  2022  – godz. 9:00
+ Jan Osetek– 15 maja  2022  – godz. 7:30
+ Kazimierz Wojtyna – 3 maja  2022  – godz. 9:00
+ Maria Bród – 1 maja  2022  – godz. 16:00
+ Zofia Kula – 1 maja  2022  – godz. 9:00
+ Maria Pelc – 24 kwietnia  2022  – godz. 7:30
+ Emilia Kuczek – 17 kwietnia  2022  – godz. 9:00
+ Bronisława Rup – 10 kwietnia  2022  – godz. 9:00
+ Krzysztof Rębacz  – 27 marca  2022  – godz. 9:00
+ Tomasz Majkut  – 26 marca  2022  – godz. 17:00
+ Jan Półtorak  – 20 marca  2022  – godz. 9:00
+ Magdalena Kuczek  – 13 marca  2022  – godz. 9:00
+ Andrzej Kula  – 6 marca  2022  – godz. 9:00
+ Wiktoria Zbiega – 4 marca  2022  – godz. 17:00
+ Edward Moskal – 2 marca  2022  – godz. 17:00
+ Władysława Rup  – 27 luty  2022  – godz. 7:30
+ Edward Kostek  – 27 luty  2022  – godz. 9:00
+ Wojciech Opiat – 20 luty  2022  – godz. 9:00
+ Ryszard Kuczek  – 19 luty  2022  – godz. 17:00
+ Genowefa Giża  – 13 luty  2022  – godz. 9:00
+ Michał Tabin – 12 luty  2022  – godz. 17:00
+ Emilia Półtorak – 9 luty  2022  – godz. 17:00
+ Wiktoria Dudek – 2 luty  2022  – godz. 17:00
+ Helena Baran  – 30 stycznia  2022  – godz. 7:30
+ Barbara Tyczyńska – 29 stycznia  2022  – godz. 17:00
+ Władysława Wojtaś  – 23 stycznia  2022  – godz. 9:00
+ Władysław Kuras – 19 stycznia  2022  – godz. 17:00
+ Jan Krówka  – 16 stycznia  2022  – godz. 9:00
+ Helena Karaś  – 15 stycznia  2022  – godz. 17:00
+ Andrzej Duleba  – 9 stycznia  2022  – godz. 9:00
+ Franciszek Baran – 8 styczeń  2022  – godz. 17:00
+ Maria Buczkowska – 6 stycznia  2022  – godz. 11:00
+ Elżbieta Szast  – 2 stycznia  2022  – godz. 9:00
+ Anna Lizak – 1 stycznia  2022  – godz. 9:00
+ Henryk Rumianek  – 29 grudnia  2021  – godz. 17:00
+ Janina Smolarska  – 25 grudnia  2021  – godz. 9:00
+ Emilia Ilasz – 19 grudnia  2021  – godz. 9:00
+ Helena Chamiec  – 12 grudnia  2021  – godz. 7:30
+ Marian Dąbek  – 11 grudnia  2021  – godz. 17:00
+ Władysława Półtorak – 5 grudnia  2021  – godz. 16:00
+ Wanda Krówka  – 5 grudnia  2021  – godz. 9:00
+ Teresa Dziob – 28 listopada  2021  – godz. 9:00
+ Barbara Pęcak – 21 listopada  2021  – godz. 9:00
+ Karolina Szwed – 7 listopada  2021  – godz. 7:30
+ Stanisław Cisek – 7 listopada  2021  – godz. 9:00
+ Władysław Marcinek – 31 października  2021  – godz. 9:00
+ Tadeusz Niemczyk – 17 października  2021  – godz. 9:00
+ Kazimierz Szkodziński – 10 października  2021  – godz. 9:00
+ Czesława Czerwonka – 26 września  2021  – godz. 7:30
+ Maria Murdzia – 19 września  2021  – godz. 9:00
+ Agnieszka Kułacz – 12 września  2021  – godz. 9:00
+ Stanisław Burek – 5 września  2021  – godz. 9:00
+ Kazimierz Dąbek – 29 sierpnia  2021  – godz. 9:00
+ Wanda Nowak  – 8 sierpnia  2021  – godz. 09:00
+ Franciszek Niemiec  – 5 sierpnia  2021  – godz. 18:00
+ Apolonia Niemiec  – 1 sierpnia  2021  – godz. 09:00
+ Michał Suszyło  – 25 lipca  2021  – godz. 09:00
+ Maria Giża  – 11 lipca  2021  – godz. 09:00
+ Władysław Majkut  – 4 lipca  2021  – godz. 09:00
+ Zbigniew Rup  – 27 czerwca  2021  – godz. 09:00
+ Edward Dąbek  – 13 czerwca  2021  – godz. 09:00
+ Augustyn Suszyło  – 23 maja  2021  – godz. 09:00
+ Henryk Giża  – 23 maja  2021  – godz. 10:00
+ Irena Cisek  – 16 maja  2021  – godz. 09:00
+ Krystyna Łabaziewicz  – 16 maja  2021  – godz. 10:00
+ Edward Paszko  – 3 maja  2021  – godz. 10:00
+ Czesław Niemiec  – 2 maja   2021  – godz. 09:00
+ Henryk Wylaź  – 25 kwietnia  2021  – godz. 10:00
+ Michał Rup  – 25 kwietnia  2021  – godz. 09:00
+ Balwina Pawul  – 18 kwietnia  2021  – godz. 09:00
+ Antonina Kuczek  – 11 kwietnia  2021  – godz. 10:00
+ Tadeusz Świąder  – 5 kwietnia  2021  – godz. 10:00
+ Helena Zych  – 28 marca  2021  – godz. 10:00
+ Michał Niemczyk  – 21 marca  2021  – godz. 16:00
+ Michalina Czerwonka  – 14 marca  2021  – godz. 9:00
+ Stanisław Rup  – 14 marca  2021  – godz. 10:00
+ Edward Baj  – 7 marca  2021  – godz. 9:00
+ Mieczysław Czerwonka  – 7 marca  2021  – godz. 10:00
+ Jan Niemczyk  – 28 lutego  2021  – godz. 9:00
+ Jakub Dudek  – 14 lutego  2021  – godz. 10:00
+ Bronisław Drzewicki  – 14 lutego  2021  – godz. 9:00
+ Apolonia Burek – 7 lutego  2021  – godz. 10:00
+ Stanisław Kucek  – 7 lutego  2021  – godz. 9:00

+ Władysława Niemczyk– 31 stycznia  2021  – godz. 10:00

+ Helena Juśko – 24 stycznia  2021  – godz. 09:00

+ Wiktoria Śliwa – 24 stycznia  2021  – godz. 10:00