31 grudnia 2011

 • Dzisiaj przeżywaliśmy ostatni dzień roku kalendarzowego. Jako wspólnota ludzi wiary zakończyliśmy kolejny rok Mszą świętą o godzinie 10.00 i 16.00. W sposób szczególny dziękowaliśmy Panu Bogu za wszystkie dobrodziejstwa minionego roku, za inwestycje jakie miały miejsce w naszym kościele, jak również przepraszaliśmy podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu za grzechy popełnione w tym roku przeciw Bogu i przeciw braciom. Dziękowaliśmy za wydarzenia zbawcze w naszej rodzinie parafialnej w 2011 roku;
  – za 42 nowych członków naszej wspólnoty, przez sakrament chrztu,
  – za dzieci które w liczbie 41przyjęły sakrament I Komunii Świętej
  – za młodzież, która w liczbie 43 przyjęła sakrament bierzmowania
  – za 22 nowe sakramentalne związki małżeńskie
  – i polecaliśmy Panu Bogu 40 zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej

  .:: zobacz zdjęcia ::.