15 stycznia 2012

 • Podczas dzisiejszej Mszy św. o godzinie 11.00 do wspólnoty parafialnej przez sakrament chrztu świętego włączony został Jakub Pelc. Chrztu udzielił ksiądz proboszcz Jan Balicki.

 • Mszą świętą o godzinie 16.00 rozpoczęliśmy V Giedlarowskie Spotkanie Opłatkowe pod hasłem „Z Kolędą w Nowy Rok”. Mszy św. przewodniczył ksiądz proboszcz Jan Balicki wraz z wikariuszem księdzem Jackiem Zarzycznym. Drugi punkt spotkania miał miejsce w Zespole Szkół w Giedlarowej, w której wszyscy uczestnicy zostali powitani przez Panią Dyrektor Lidię Stępniowską i Pana Roberta Mądrego. Spotkanie łączyło różne pokolenia: dzieci, młodzież i osoby starsze. W programie oprócz tradycyjnego składania sobie życzeń odbyło się wspólne kolędowanie i występ zespołu „Folusz” scholii parafialnej i dzieci ze szkoły podstawowej. Miłym akcentem w programie był jubileusz 50 – lecia dziewięciu par małżeńskich.

 • Józefa i Franciszek Hołota
 • Maria i Michał Siuzdak
 • Kazimiera i Tadeusz Niemczyk
 • Kazimiera i Michał Drzewicki
 • Paulina i Alfred Kania
 • Janina i Józef Wylaź
 • Janina i Stanisław Smolarski
 • Janina i Jan Niemiec
 • Czesława i Augustyn Niemczyk

  Gratulujemy Złotym Jubilatom, życząc błogosławieństwa Bożego na dalsze lata wspólnego życia.

  .:: zobacz zdjęcia ::.