21 stycznia 2012

  • Dzieci i młodzież z grup parafialnych po raz pierwszy w tym roku wzięli udział w autokarowym wyjeździe na sztuczne lodowisko do Jarosławiu.

    .:: zobacz zdjęcia cz.1 ::.

    .:: zobacz zdjęcia cz.2 ::.

  • Dzisiaj odbył się pogrzeb śp. Mariana Krówka (zam. obok szkoły), który przeżył 70 lat. Obrzędom pogrzebowym przewodniczył ksiądz proboszcz Jan Balicki.

  • Mszą świętą o godzinie 17.00 rozpoczęło się spotkanie z rodzinami naszej parafii, które wyrażają chęć wstąpienia do Kręgów Domowego Kościoła lub są sympatykami tej wspólnoty. Spotkanie miało na celu zapoznanie się z charyzmatem Ruchu Domowego Kościoła. W spotkaniu wzięli udział ksiądz proboszcz Jan Balicki, ksiądz Jacek Zarzyczny oraz Państwo Renata i Leszek Słomiany z Sarzyny, którzy dzielili się swoim doświadczeniem i radością przynależności do kręgów. W naszej parafii istniej trzy kręgi DK.