8 lutego 2012

  • Dzieci i młodzież z grup parafialnych uczestniczyła w kuligu zorganizowanym przez parafię w ramach odbywających się ferii zimowych. W kuligu uczestniczyło około 90 młodych ludzi. Dziękujemy Panom z Kręgów Domowego Kościoła; Markowi Polańskiemu, Januszowi Zych, Marianowi Śmiałek, Romanowi Repetowskiemu za zorganizowanie tej formy wypoczynku, jak również Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za pyszną herbatę.

    .:: zobacz zdjęcia ::.

  • Po Mszy św. odbyło się spotkanie animatorów grup parafialnych z księdzem proboszczem Janem Balickim i księdzem wikariuszem Jackiem Zarzycznym, które miało na celu omówienie i podjęcie posługi przez członków wspólnot podczas zbliżających się rekolekcji i peregrynacji Krzyża bł. Jana Pawła II z Wielkiego Piątku 2005 roku, który będzie gościł w naszej parafii 15 – 16 lutego 2012 roku. Nawiedzenie połączone będzie z bierzmowaniem klas trzecich gimnazjum.