11 marca 2012

  • Dzisiejszej niedzieli gościliśmy w naszej wspólnocie parafialnej Kręgi Domowego Kościoła i młodzież z rejonu Leżajskiego. Spotkanie rozpoczęło się o 14.00 zawiązaniem wspólnoty. Następnie wszyscy uczestnicy wzięli udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Centralnym punktem spotkania była Eucharystia, której przewodniczył ksiądz proboszcz Jan Balicki wraz z księdzem Jackiem Zarzycznym i księdzem Rafałem Szykułą. Po uczcie Eucharystycznej wszyscy /ok.160/ zgromadzili się w Zespole Szkół na wspólnej Agape. Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Pani Lidii Stępniowskiej za udostępnienie pomieszczeń szkolnych, a młodzieży i rodzinom Domowego Kościoła naszej parafii za włączenie się w obstawę liturgii i przygotowanie spotkania.

    .:: zobacz zdjęcia cz.1 ::.

    .:: zobacz zdjęcia cz.2 ::.

  • Podczas dzisiejszej sumy do wspólnoty parafialnej przez sakrament chrztu świętego włączony został Filip Majewski. Sakrament otrzymał przez posługę księdza proboszcza Jana Balickiego.