1 kwietnia 2012

  • Dzisiaj młodzież uczestnicząca w XIX Spotkaniu Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Łańcucie z naszej parafii przeżywała ostatni dzień tego pięknego wydarzenia wiary. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa „Radośni bo Kościół naszym Domem”. Młodzi od godzin rannych gromadzili się na wspólnych modlitwach, następnie na pracy w grupach dzielenia. O godzinie 11.00 rozpoczęła się uroczysta Eucharystia z poświęceniem palm, której przewodniczy ksiądz biskup Marian Buczek z Ukrainy, wraz z księżmi biskupami naszej diecezji i kapłanami oraz z licznie zgromadzona młodzieżą.

    .:: zobacz zdjęcia ::.

  • Podczas Eucharystii o godzinie 9.00, 11.00 i 16.00 zostały w naszym kościele poświecone palmy.  Odczytana została również  Męka Pańska przez Panów z Domowego Kościoła.

    .:: zobacz zdjęcia ::.

  • W dniu wczorajszym część kościoła /prezbiterium/ został oddany do użytku, po pracach odnowy polichromii.

    .:: zobacz zdjęcia ::.