16 kwietnia 2012

  • W Miejscu Piastowym odbyła się Finał XII Edycji Olimpiady o Wielkich Polakach Archidiecezji Przemyskiej. W tym roku młodzież pochylała się nad postacią bł. ks. Bronisława Markiewicza. Do finału jak w ubiegłych dwóch latach zakwalifikowała się Justyna Różycka reprezentująca naszą parafię. Jest to jej kolejny sukces – dwa lata temu zajęła IV miejsce, w ubiegłym roku I miejsce, a dniu dzisiejszym potwierdziła swoje możliwości konkursowe, ponownie zajmując I miejsce. W finale tej edycji znalazło się 32 osoby – zwycięzcy poszczególnych archiprezbiteratów. Justyna w nagrodę wyjedzie podobnie jak w ubiegłym roku do Rzymu. Wyjazd ten ufundował ksiądz Arcybiskup Józef Michalik. Justynie dziękujemy za godną postawę i życzymy jej wielu sukcesów w zmaganiach ponadgimnazjalnych.

    .:: zobacz zdjęcia ::.