26 maja 2012

 • Młodzież, dorośli ze wspólnot parafialnych wraz z księdzem Jackiem, wzięli udział w XIV Pielgrzymce Młodych Słuchaczy Radia Maryja na Jasnej Górze u stóp Czarnej Madonny. Głównym miejscem spotkania były wały jasnogórskie na których odprawiona została Msza święta pod przewodnictwem księdza biskupa Ireneusza Pękalskiego z Łodzi. Słowo Boże do zgromadzonych wygłosił ksiądz Bogusław Jaworski. Ponadto był to czas wspólnej zabawy, śpiewu, świadectw i medialnych niespodzianek. O godzinie 21.00 w łączności Jasnej Góry przez środki masowego przekazu Telewizję TRWAM i Radio MARYJA z całym światem uczestniczyliśmy w Apelu Jasnogórskim po którym odbył się koncert zespołu LOVE STORY i pokaz sztucznych ogni

  .:: zobacz zdjęcia cz.1 ::.

  .:: zobacz zdjęcia cz.2 ::.

 • Do wspólnoty parafialnej przez sakrament chrztu świętego została włączona Katarzyna Daź. Sakramentu udzielił ksiądz proboszcz Jan Balicki

 • Dzisiaj odbył się pogrzeb śp. Kazimierza Giża, który przeżył 82 lata. Uroczystościom pogrzebowym przewodniczył ksiądz proboszcz Jan Balicki z księdzem kanonikiem Zbigniewem Nowakiem.

  Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie,
  a Światłość Wiekuista niechaj mu świeci…