29 czerwca 2012

  • W Kościele przeżywamy dziś uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. W dniu dzisiejszym miało miejsce także zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży. O godzinie 8.00 została odprawiona uroczysta Msza święta, a po niej druga część uroczystości w szkole wręczenie nagród, dyplomów oraz świadectw promujących do następnej klasy. Wszystkim dzieciom, młodzieży, nauczycielom życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego.

    .:: zobacz zdjęcia ::.

  • Dzisiaj wieczór o godzinie 19.00 dzieci i młodzież biorąca udział w spotkaniach formacyjnych w naszej parafii przezywała zakończenie roku formacji. Młodzi ludzie przy śpiewie piosenek religijnych, wspólnych zabawach, rozmowach i pieczeniu kiełbasek ufundowanych przez księdza proboszcza dziękowali Panu Bogu za wspólnie przeżyty czas wzrastania we wspólnocie.

    .:: zobacz zdjęcia ::.