1 września 2012

  • W Archikatedrze Przemyskiej Mszą św. pod przewodnictwem księdza biskupa Adama Szala odbyło się dzisiaj spotkanie młodzieży i rodzin, którzy wzięli udział w rekolekcjach wakacyjnych Ruchu Światło – Życie. Również młodzież i rodziny z Domowego Kościoła z naszej wspólnoty uczestniczyli w tym wydarzeniu wiary.

  • W kościele pw. Świętej Trójcy również w Przemyślu miała miejsce Msza św. pod przewodnictwem księdza Arcybiskupa Józefa Michalika dla młodzieży Ruchu Apostolstwa Młodzieży, która uczestniczyła w rekolekcjach tygodniowych w czasie wakacji. W tym spotkaniu uczestniczyła młodzież z parafii. Podczas Eucharystii ksiądz Arcybiskup nałożył krzyże animatorskie i pobłogosławił nowych animatorów Ruchu, którzy przez rok podczas comiesięcznych spotkań przygotowywali się do tej posługi. Z naszej wspólnoty parafialnej nowymi animatorami zostali: Magdalena Śmiałek i Karolina Pawul. Gratulujemy.

  • Sakramentalny związek małżeński zawarli Anna Aneta Palikij i Marcin Czapla. Związek pobłogosławił ksiądz proboszcz Jan Balicki.