16 września 2012

• O godzinie 16.00 odbyła się Eucharystia pod przewodnictwem ksiądz Jana Mazurka z Przemyśla – Moderatora Archidiecezji, Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Podczas wspólnej modlitwy młodzież naszej wspólnoty w liczbie 116 osób, została pobłogosławiona i oficjalnie włączona w struktury RAM. Widzialnym znakiem, który młodzi ludzie otrzymali były emblematy. Na początku mszy świętej ksiądz proboszcz powitał księdza moderatora oraz zgromadzoną młodzież i wyraził swoją radość z tego spotkania. Po eucharystii odbyła się w domu parafialnym wspólna Agape i dyskoteka. Dziękujemy również rodzicom młodzieży RAM, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego spotkania. Bóg zapłać.

.:: zobacz zdjęcia cz. 1 ::.

.:: zobacz zdjęcia cz. 2 ::.

.:: zobacz zdjęcia cz. 3 ::.

.:: zobacz zdjęcia cz. 4 ::.

• Dzisiaj odbył się pogrzeb śp. Anieli Krówka, która przeżyła 79 lat. Uroczystościom przewodniczył ksiądz proboszcz Jan Balicki.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie,
    a Światłość Wiekuista niechaj jej świeci…