14 października 2012

  • Przeżywamy dzisiaj w kościele XII Dzień Papieski pod hasłem; „Jan Paweł II – Papież Rodziny”. Podczas każdej mszy św. modliliśmy się o błogosławieństwo Boże dla rodzin naszej wspólnoty za wstawiennictwem błogosławionego Jana Pawła II. Po mszy św. młodzież rozdawała pamiątkowe obrazki i naklejki związane z dniem dzisiejszym, oraz zbierane były datki na stypendia dla uzdolnionej niezamożnej młodzieży pochodzącej z niewielkich miejscowości. O 15.30 parafianie zgromadzili się wokół pomnika bł. Jana Pawła II, gdzie został odprawione nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Kręgi Domowego Kościoła.

    .:: zobacz zdjęcia ::.

  • Delegacja młodzieży z naszej parafii uczestniczyła w archidiecezjalnym spotkaniu młodych w Archikatedrze Przemyskiej z racji Dnia Papieskiego.

  • Po mszy św. o godzinie 16.00 w Domu Parafialnym odbyło się spotkanie uczestników ostatniej pielgrzymki do Kalisza, Lichenia, Częstochowy i Gidli.

    .:: zobacz zdjęcia ::.