15 października 2012

  • Młodzież klas trzecich gimnazjum o godzinie 9.00 wraz z księdzem Jackiem, opiekunami i animatorami wyjechała na rekolekcje przygotowujące młodych ludzi do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej bierzmowania. Ćwiczenia rekolekcyjne odbywają się w Ośrodku „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej w Zboiskach k. Sanoka. Rekolekcje prowadzi ksiądz Marek Duda, dyrektor ośrodka. W pierwszym dniu młodzież uczestniczyła we Mszy świętej, nabożeństwie różańcowym, konferencji, a wieczorem odbyła się adoracja Krzyża.

    .:: zobacz zdjęcia ::.

  • Dzisiaj odbył się pogrzeb śp. Stanisława Brzezńskiego, który przeżył 74 lata. Uroczystościom pogrzebowym przewodniczył ksiądz proboszcz Jan Balicki.

    Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie,
    a Światłość Wiekuista niechaj mu świeci…