8 marca 2013

  • Dzisiaj w naszej parafii rozpoczęły się Rekolekcje Ewangelizacyjne, które potrwają do niedzieli. Rekolekcje prowadzi ksiądz Marek Zajdel z małżeństwem Haliną i Czesławem Zaforemskim. Ten święty czas ćwiczeń  rozpoczął się w Zespole Szkół w Giedlarowej. Podczas dzisiejszych spotkań rozważane było I Prawo Życia Duchowego, które brzmi „Bóg miłuje Ciebie i ma dla twojego życia wspaniały plan”. O 21.00 na zakończenie dnia została odprawiona Msza święta. W tym pierwszym dniu Rekolekcji Ewangelizacyjnych wzięło udział ponad 700 osób, starszych i młodzieży, natomiast dzieci w liczbie około 120 miały swoje zajęcia w przedszkolu. Uczestnicy podzieleni są na 35 grup dzielenia, które to grupy prowadzone są przez animatorów. Zachęcamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w tym szczególnym czasie łaski.