Ogłoszenia duszpasterskie – Poniedziałek Wlk. 2013

Dzisiaj Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień świąt

●         Msze święte o godzinie   7:30 9:00  11:00  16:00

2.

Przez cały tydzień trwa Oktawa Wielkanocy, jest ona przedłużeniem świętowania Zmartwychwstania Pana

3.

Nabożeństwa w tygodniu o godzinie 7:00  18:00

4.

Przez cały tydzień trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego

5.

We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

6.

W tygodniu 1 czwartek miesiąca kwietnia

·         Adoracja i spowiedź od godziny 17:00

7.

W tym tygodniu 1 piątek

·         Adoracja i spowiedź od godziny 17:00

·         Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie Caritas

·         W piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych ze względu na oktawę wielkanocną

8.

Za tydzień Święto Miłosierdzia Bożego /1 niedziela miesiąca/

·        Msze święte będą o godzinie 7:30   9:00  11:00  16:00

·        Zmiana tajemnic różańcowych

·        15:00 do 16:00 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic różańcowych

·        składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu

9.

Dzisiaj różaniec prowadzi Akcja Katolicka.  Za tydzień róża Świętej Moniki

10.

14 kwietnia – niedziela za dwa tygodnie będzie wizytacja kanoniczna Ks. Arcybiskupa Józefa Michalika w naszej parafii

11.

Dziękuję za sprzątanie kościoła: Bożek Zbigniew, Bród Jan, Rup Stanisława, Kucek Maria, Kuczek Sylwia, Danak Stanisława, Zygmunt Krystyna,, Siuzdak Marta, Pokora Mieczysława, Zygmunt Roman, Repetowska Ewa, Kłosowski Mirosław, Daź Dorota i Czesław, Półtorak Franciszek.

W tym tygodniu prosimy Panie z numerów domów 941 do 950– sobota po rannej Mszy świętej

12.

Dziękuję wszystkim za piękne przeżycie świętych Dni Paschy. Szczególnie dziękuję Rodzinom Domowego Kościoła za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, oraz za wszystkie dekoracje w kościele. Dziękuję Straży Grobowej, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Chórowi, Scholii, Panu Organiście i Panu Kościelnemu. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przez modlitwę, prace i ofiary przyczynili się do przeżycia tych uroczystości. Bóg zapłać.