14 kwietnia 2013

  • Dzisiejszej niedzieli w naszej wspólnocie parafialnej gościliśmy Księdza Arcybiskupa Józefa Michalika, który przybył do nas w Wizytą Kanoniczną. Taka wizyta odbywa się w każdej parafii co pięć lat.  Ksiądz Arcybiskup przybył do nas jako świadek Chrystusa, jako nasz duszpasterz i następca apostołów. Obecność pośród nas była dla nas wielkim świętem, gdzie pragniemy otworzyć nasze umysły, serca na Słowo które do nas skierował podczas trzech Mszy świętych.  Po Mszy świętej o godzinie 9.00 miało miejsce spotkanie z grupami działającym w naszej wspólnocie /jest ich 11/. Natomiast na Eucharystii o godzinie 11.00 młodzież klas III Gimnazjum, została umocniona darami Ducha świętego w sakramencie bierzmowania przez posługę Księdza Arcybiskupa. Dziękujemy Panu Bogu za dar nawiedzin.