22 lutego 2014 r.

Ministranci z naszej parafii uczestniczyli dziś w turnieju piłki halowej, który odbył się w Wierzawicach. Obok Giedlarowej do turnieju dołączyły się: Wierzawice, Piskorowice, Leżajsk, Tarnawiec i Chałupki. Po wielu trudach, nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Gratulujemy i życzymy sukcesu w kolejnym etapie.

 

                                                                            .::zobacz zdjęcia::.

 

 

Trwają intensywne przygotowania do Spotkania Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej, które w tym roku odbędzie się w Leżajsku w dniach od 11 do 13 kwietnia. Jednym z kościołów stacyjnych jest świątynia w Giedlarowej. To właśnie tu (obok Klasztoru i Fary) odbędzie się sobotnia adoracja krzyża. Mając na uwadze rangę wydarzenia, nasza parafia zaczęła przygotowania do podjęcia młodzieży. Już trwają próby scholi, a spotkania z Domowym Kościołem mają na celu omówienie kwestii organizacyjnych. Prosimy o chętne przyjmowanie pielgrzymów na nocleg i modlitwę w intencji SMAP-u.

 

                                                                                .::zobacz zdjęcia::.