11 kwietnia 2014 r.

Z wielkim rozmachem rozpoczęliśmy  Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Wolontariusze posługiwali w recepcji przy salce katechetycznej już od 12:30. Pierwsze grupy zaczęły zjeżdżać od godz. 13:00. Sprawny kontakt i dobra organizacja zapewniły szybkie rozprowadzanie młodzieży na noclegi. Już teraz dziękujemy wszystkim parafianom za gościnność. Niestety okazało, się, że nie wszyscy zapisani młodzi przyjechali. Zapisy w recepcji trwały do godz. 18:00. Następnie nasi goście zaczęli schodzić się do kościoła, gdzie muzykę animował parafialny zespół Michael. O 18:30 rozpoczęła się liturgia pod przewodnictwem J. E. Ks. Abpa Józefa Michalika. W centrum nabożeństwa znajdowała się Góra. Celebracja składała się z dwóch części: liturgii słowa i udzielenia Komunii Świętej. Całą uroczystość uświetniła obecność 20. Pułku Ułanów Szwadron Podkarpacie. Oficjalnie liturgia zakończyła się o godz. 20:00, jednak rozśpiewana młodzież jeszcze długo pozostała w świątyni. W nabożeństwie wzięło udział ponad 1500 osób.

Nagranie:

 .::zobacz zdjęcia::.