17 kwietnia 2014 r.

Tradycyjnie ministranci z naszej parafii udali się dziś do przemyskiej katedry na Mszą Krzyżma pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa. Msza rozpoczęła się o godz. 10:00. Następnie udaliśmy się na poczęstunek do seminarium i zwiedziliśmy miasto. W pielgrzymce wzięło udział 56 osób.

 

                                                                         .::zobacz zdjęcia::.

 

 

Mszą Wieczerzy Pańskiej rozpoczęliśmy obchody świętego czasu Triduum Paschalnego. Dziś w sposób szczególny dziękowaliśmy Chrystusowi za dar Eucharystii i kapłaństwa.  Bóg zapłać za życzliwość  i pamięć. Po Mszy Świętej Najświętszy Sakrament został przeniesiony do Ciemnicy, przy której rozpoczęła się adoracja.

 

                                                                        .::zobacz zdjęcia::.