3 maja 2014 r.

Zgodnie z wieloletnią tradycją wyruszyliśmy dziś z pielgrzymką do Obrazu Matki Bożej Pocieszenia. W drodze do klasztoru towarzyszył nam deszcz, jednak wspólna modlitwa i śpiew pozwoliły nam z uśmiechem dość do celu. Podczas Mszy Świętej odprawianej w intencji pielgrzymów przestało padać, dlatego ze spokojem można było udać się na dróżki, aby tam oddać cześć Matce Bożej. Po powrocie pielgrzymi ucałowali krzyż, który towarzyszył im przez całą pielgrzymkę. Wszystkim którzy włączyli się w obchody Uroczystości Matki Bożej Królowej Polski, składamy Bóg zapłać!

 

                                                   .::zobacz zdjęcia::.

 

Popołudniowa Msza Święta została odprawiona w intencji OSP w Giedlarowej. Po Mszy zaproszeni goście udali się do strażnicy. Tam uhonorowano zasłużone osoby i poświecono nowy wóz bojowy.

 

   .::zobacz zdjęcia::.