18 maja 2014 r.

Nasza parafia przeżywała dziś spotkanie rejonowe wspólnot Domowego Kościoła. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 14:30 nabożeństwem  w kościele. Na Eucharystii dokonano zawierzenia kolejnego kręgu, którego patronem została św. s. Faustyna. Jest to szósty krąg w naszej parafii. Zawierzenie piątego kręgu, którego patronem jest Matka Boża Nieustającej Pomocy odbyło się w czwartek na wieczornej Mszy Świętej. Wszystkim rodzinom, które oficjalnie zostały włączone do wspólnoty Domowego Kościoła serdecznie gratulujemy. Po Mszy Świętej udaliśmy się do GOKu na agapę. Wszystkim przybyłym gościom na czele z duszpasterzami i parą rejonową wyrażamy wdzięczność za wspólnie przeżyty czas. Dziękujemy też osobom, które pomogły przygotować dzisiejsze świętowanie.                                                   

                                                           .::zobacz zdjęcia::.