15 czerwca 2014 r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej miała dziś szczególny charakter. W naszej parafii Kręgi Domowego Kościoła zakończyły rok formacji. Na Mszy Świętej o 17:15 zgromadziły się rodziny ze wszystkich kręgów. Następnie udaliśmy się do domu parafialnego, aby dam wspólnie świętować i budować rodzinne więzy. W Parafii Giedlarowa działa aktualnie sześć kręgów, ale to nie koniec, bo już tworzą się kolejne. Niech Bóg w Trójcy Świętej Jedyny całą wspólnotę Domowego Kościoła  obdarza hojnym błogosławieństwem. Także dzisiaj  rozpoczęliśmy świętowanie 30-lecia kapłaństwa ks. proboszcza Jana Balickiego. Uroczysta suma jubileuszowa zostanie odprawiona 22 czerwca o godz. 11:00. Niech Chrystus Najwyższy Kapłan prowadzi dostojnego jubilata prostą drogą do świętości. Szczęść Boże. 

                                                         .::zobacz zdjęcia::.