Gra terenowa

Zapraszam wszystkich chętnych, a szczególnie młodzież do wzięcia udziału w grze terenowej pt. „Skarbiec Barbarossy”. Jest to propozycja aktywnego i twórczego wypoczynku. Gra terenowa będzie polegać na umiejętności pracy w grupie 5-6 osobowej, posługiwania się mapą, znajomości topografii Giedlarowej oraz wykorzystania logicznego myślenia, orientacji
w terenie, sprawności fizycznych i sprytu. Celem zabawy będzie znalezienie legendarnego skarbca, który został ukryty na terenie Giedlarowej.

Rozpoczęcie gry w najbliższą sobotę o godz. 10:00 przy kościele, zakończenie ok 14:00 ogniskiem. Wpisowe 10 zł. od osoby na gastronomię, nagrody, upominki i materiały organizacyjne. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na stronie parafialnej.