21 lipca 2014

W dniu dzisiejszym wyruszyła pielgrzymka z Giedlarowej do Rzymu. W wyjeździe bierze udział 52 osoby z Giedlarowej i okolic. Wyjechaliśmy o godz. 6.00 z parkingu przy kościele parafialnym. O godz. 13.00 przekroczyliśmy granicę z Czechami i udaliśmy się w stronę Austrii. O godz. 19.00 przyjechaliśmy do Wiednia, by tam wziąć udział we Mszy Św. na Kalembergu. Dalej udaliśmy się w stronę Włoch. Pierwszy nocleg miał miejsce w autokarze. We wtorek o godz. 4.00 przyjechaliśmy do Wenecji. Po porannej toalecie udaliśmy się w stronę promu, którym przepłynęliśmy do serca Wenecji. Odwiedziliśmy najważniejsze zabytki miasta i dzięki pomocy przewodnika zapoznaliśmy się z historią tego cudownego miejsca. Od pierwszych chwil pobytu w Wenecji pogoda była wspaniała. O godz. 12.00 została odprawiona Msza Św. w kościele Św. Apostołów. Po Eucharystii ruszyliśmy w stronę autokaru zachwycając się przepiękną architekturą miasta. Około godz. 14.00 wyjechaliśmy w stronę Asyżu. Przybyliśmy na miejsce około godz. 19.00. Po zakwaterowaniu w hotelu udaliśmy się na kolację i na zasłużony odpoczynek.

.:: zobacz zdjęcia ::.