25- 26 lipca 2014

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy Mszą Św. w grocie Matki Bożej Skalnej przy Sanktuarium Papieskim u Ojców Michalitów. Następnie udaliśmy się na śniadanie i wyruszyliśmy autokarem na obrzeża Rzymu. Tam przesiedliśmy się do pociągu a następnie do metra, którym udaliśmy się w stronę Bazyliki Św. Jana na Lateranie. Po zwiedzeniu Katedry Biskupa Rzymu i Świętych Schodów, udaliśmy się w stronę Morza Tyrreńskiego. Tam spędziliśmy całe popołudnie regenerując siły na drogę powrotną. Z Rzymu wyjechaliśmy około godz. 19.00. Noc spędziliśmy w autokarze.  O godz. 13.00 dotarliśmy do Budapesztu gdzie w kościele polskim została odprawiona Msza Św. O godz. 20.00 wjechaliśmy do Polski i około godz. 22.30 przyjechaliśmy do Giedlarowej. Serdecznie dzięlujemy wszystkim którzy modlili się za nas: Ks. Proboszczowi i Ks. Kanonikowi, wszystkim parafianom oraz krewnym. Wyrażamy wdzięczność właścicielom Biura Podróży Matteo Travel z Rzeszowa, pilotowi pielgrzymki – Piotrowi Gogosz, kierowcom i wszystkim dobroczyńcom. Wyrażamy podziękowanie sponsorom, którzy pokryli część kosztów wyjazdu dla młodzieży z Giedalarowej. W szczególności p. Waldemarowi Burkowi właścicielowi "Resteuracji Stokrotka" w Giedlarowej oraz p. Andrzejowi Więcław właścicielowi "Gospody u Więcławów" w Leżajsku. Bóg zapłać. 

.:: zobacz zdjęcia ::.