Ogłoszenia duszpasterskie na 21 Niedzielę Zw.. 2014

5.

W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy

6.

Za tydzień ostatnia niedziela sierpnia – koniec wakacji

Msze święte o godzinie:  7:30   9:00  11:00   16:00

·        MB Pocieszenia – odpust w Gwizdowie

7.

Dzisiaj Różaniec prowadzi róża świętej Moniki

Za tydzień róża świętej Doroty

8.

Zapraszamy dzieci i młodzież z Giedlarowej na wycieczkę rowerową na Ożannę, która odbędzie się we wtorek. Wyjazd z parkingu przy kościele o 9:00.

Na miejscu będzie przygotowany prowiant na ognisko. Wymagany sprawny rower i zgoda od rodziców. Zapisy u ks. Sebastiana osobiście lub przez internet.

9.

Dziękuję za sprzątnie kościoła:Bodio Elżbieta, Burek Wiktoria, Dec Irena, Kosior Kinga, Kosior Helena i Kazimierz, Niemczyk Irena, Urban Teresa

Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy Panie z domów 471 do 480

/sobota po rannej mszy świętej/

KOMUNIKAT

W ostatnich dniach w wyniku gwałtownych zjawisk pogodowych ucierpiało ponad 200 rodzin mieszkających, głównie w Kraczkowej, Krzemienicy oraz okolicznej Malawie (diec.rzeszowska). Skala zniszczeń jest trudna jeszcze do oszacowania, wiadomo, że remonty domów i zabudowań gospodarczych pociągną za sobą niemałe nakłady finansowe.

Solidaryzując się z poszkodowanymi pragniemy pomóc rodzinom, które ucierpiały w kataklizmie i stanęły w obliczu nieplanowanych wydatków przy zabezpieczeniu i odbudowie swoich domów.

Wobec powyższego Metropolita Przemyski, Ksiądz Arcybiskup Józef Michalik zarządził, by w najbliższą niedzielę po otrzymaniu wiadomości we wszystkich kościołach i kaplicach naszej Archidiecezji zostały zebrane do puszek ofiary na ten cel.