Podziękowanie – wakacje 2014

PODZIĘKOWANIE
 Parafialny  Zespół  Caritas  składa serdeczne podziękowanie parafianom za ofiary pieniężne, dzięki którym  18 dzieci i młodzieży z naszej parafii wyjechało w lipcu na kolonię w Bieszczady do miejscowości Rajskie. Koszt dofinansowania do kolonii, łącznie z dojazdem wyniósł  3370 złotych, z czego 600 złotych pokrył Wójt Gminy Leżajsk, pozostała kwota została pokryta ze środków własnych Parafialnego Zespołu Caritas w Giedlarowej.   Kolonię zorganizował oraz pozostałe koszty pokrył Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

 24 sierpnia uczniowie naszej szkoły  wraz z rodzicami  wyjechali na Piknik do Przemyśla  po odbiór wyprawki szkolnej w ramach akcji     " Tornister pełen uśmiechów".  Tornistry /wyprawki szkolne/ otrzymało 60 dzieci z naszej szkoły.

W związku z nowym rokiem szkolnym na potrzeby szkolne dzieci i młodzieży została  wydana kwota 1400 złotych ze składek parafian.

Parafialny Zespół CARITASzwraca się z gorącą  prośbą do ludzi dobrej woli o przekazanie, potrzebującej  rodzinie z naszej parafii pralki automatycznej w dobrym stanie.

 Kontakt z ks. Proboszczem.  Za ofiary serdeczne Bóg zapłać.

 

PODZIĘKOWANIE

Organizatorzy akcji "Makulatura na studnie dla Sudanu"-

 Grupa Charytatywna przy Sanktuarium Bożego Grobu w Przeworsku oraz Domowy Kościół w Giedlarowej składają serdeczne podziękowania za zbiórkę makulatury.

W okresie wakacyjnym zebraliśmy 7 ton 200 kg makulatury.

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.