5 lutego 2015 r.

Kolejny dzień w Ziemi Świętej łączył się z opuszczeniem hotelu w Betlejem i udaniu się na nocleg do Nazaretu. Po drodze czekało na nas mnóstwo atrakcji. Pierwszą z nich była Cezarea Nadmorska, położona nad Morzem Śródziemnym. Następnie wyruszyliśmy w stronę Hajfy. Tam podziwialiśmy panoramę na ogrody bahajskie i zatokę oraz wspólnie pomodliliśmy się na Eucharystii, która została odprawiona w klasztorze karmelitańskim. Kolejnym niezapomnianym miejscem była Góra Przemieniania Pańskiego. W godzinach popołudniowych przyjechaliśmy do Kany Galilejskiej. Tam nastąpiło uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich pięciu par, które były w naszej grupie. Wieczorem przyjechaliśmy na nocleg do Nazaretu. Wieczór spędziliśmy na zabawie weselnej, zorganizowanej w jednej z sal konferencyjnych hotelu. 

                                                         .::zobacz zdjęcia 1::.