27-29 marca 2015 r.

W ostatnich dniach marca, młodzież z naszej parafii w liczbie 110 osób udała się do Brzozowa na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Nasi Parafianie nocowali w Zespole Szkół w Przysietnicy. W miejscowym kościele brali też udział w piątkowym nabożeństwie. W sobotę całą grupa udała się do Brzozowa na spotkanie z cyklu Dumni z Ewangelii. Wieczorem w Bazylice młodzież przeżyła adorację krzyża pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa. W Niedzielę Palmową, młodzie, którzy przyjechali z różnych stron naszej Archidiecezji, zebrali Siena brzozowskim rynku, aby tam pod przewodnictwem naszych Pasterzy oddać cześć Boga na uroczystej Eucharystii. 

 

                                                          .::zobacz zdjęcia1::.

                                                          .::zobacz zdjęcia2::.

                                                          .::zobacz zdjęcia3::.