Ogłoszenia duszpasterskie na 3 niedzielę wielkanocną 2016

na 3 Niedzielę Wielkanocną

10 – 04 – 2016 – 17- 04-2016

1.

Dzisiaj rozpoczyna się „Tydzień Biblijny”

·        Dzisiaj zapraszam na spotkanie Radę Parafialną /godz. 17:00/

2.

Nabożeństwa w tygodniu o godzinie 7:00  18:00

3.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

·        Spotkanie Akcji Katolickiej

4.

W czwartek o godz. 18:00 – Msza święta i Nabożeństwo Uwielbienia

5.

W piątek cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 20:00 do 21:00

6.

Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania rozpocznie się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

·        składka będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży „Kraków 2016”

7.

Dzisiaj różaniec przed sumą prowadzi róża św. Wojciecha

Za tydzień Akcja Katolicka

8.

Sakrament Bierzmowania będzie u nas 27 kwietnia na wieczornej mszy świętej

W poniedziałek po Mszy Świętej zapraszamy rodziców klas III gimnazjum na spotkanie związane z przygotowaniem młodzieży do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

9.

Dziękuję za sprzątanie kościoła: Gronowska Anna, Janik Małgorzata i Łukasz, Niemczyk Krzysztof, Suszyło Maria, Wraga Lucyna

W tym tygodniu do sprzątania prosimy Panie z nr 291 do 300 – sobota po rannej mszy św.

W Giedlarowej zostało otwarte Biuro Poselskie

Posła Kazimierza Gołojucha

Będzie czynne w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach

/w budynku gdzie był Bank Spółdzielczy – nad apteką/

Jeżeli chodzi o umówienie spotkania z posłem, pracownicy będą informowali o możliwości i terminach takiego spotkania w biurze w Giedlarowej.

Katarzyna Świętoniowska

Dyrektor Biura Poselskiego