Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Świętej 2016

We wtorek MB Wspomożycielki Wiernych – odpust w Wierzawicach

4.

We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Od godziny 17:00  – spowiedź–  zachęcamy wszystkich a szczególnie uczniów klasy 3 Szkoły Podstawowej

5.

W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
 BożeCiałoMsze święte godz. 7:00   8:30  10:00   16:00

Godz. 15:30 – Nabożeństwo Majowe

O godzinie 10: 00 uroczysta suma z procesją do 4 ołtarzy – z procesją pójdziemy od kościoła drogą /Dokościelna/w kierunku Szkoły, następnie przy końcu tej ulicy przejście przez most na drugą stronę rzeki /Nad Tamą/ i z powrotem do kościoła.
 Proszę mieszkańców o przyozdobienie trasy i pomoc przy przygotowaniu ołtarzy.

Proponuję przygotowanie ołtarzy koło Państwa: Wylaź Jan, Rączka Roman, Mazgaj Andrzej, Niemczyk Marek.

Dzieci 3 klasy Szkoły Podstawowej będą obchodzić rocznicę I Komunii świętej.Zapraszam do udziału w procesji i do przygotowania trasy /przygotowanie domów, drogi/

Dzieci  zapraszamy do sypania kwiatów.

Jest to również Dzień Matki,nie zapomnijmy o modlitwie i życzliwości wobec wszystkich matek.

6.

Od czwartku będzie oktawa Bożego Ciała – codziennie wieczorem będzie procesja wokół kościoła. Serdecznie zapraszam do liczniejszego udziału w tych nabożeństwach.

7.

Czwartek – Boże Ciało – godz. 17:30 – wyjazd na koncert Jednego Serca, Jednego Duchado Rzeszowa z parkingu przy kościele.

Do dzisiaj włącznie trwają zapisy na ten koncert

8. W Piątek ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

od godz. 20:00 do 21:00

W czasie adoracji można skorzystać z Sakramentu Pokuty

9.

Zbiórka wszystkich ministrantów w środę po Mszy Świętej wieczornej.

10.

Dzisiaj Różaniec przed sumą prowadzi róża świętej Doroty

W Boże Ciało Akcja Katolicka
Za tydzień róża świętej Marty

11.

Dziękuję za sprzątnie kościoła: Miśkiewicz Bożena, Rup Tadeusz i Michał, Szkodzińska Paulina, Szczęsna Marzenia, Zagrobelny Małgorzata, Zych Halina, Zych Małgorzata, Zych Paulina

Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy Panie z domów 351 do 360

/sobota po rannej mszy świętej/

Wójt Gminy Leżajsk oraz GOK w Giedlarowej zapraszają dziś (22 maja) od godz. 15.00 na stadion sportowy "pod lasem" na "Włościańskie Jadło". W programie występy kapel, zespołów śpiewaczych i tanecznych, prezentacja staropolskiego jadła przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Podkarpacia i zabawa taneczna.

Zapraszamy!