Ogłoszenia – 20 niedziela zwykła 2017

Ogłoszenie duszpasterskie

na 20 Niedzielę Zwykłą

20 – 27 lipca 2017

1.

Dzisiaj Msze święte o godzinie 7:30  9:00  11:00  16:00

2.

Msze święte w tygodniu o godzinie 7:00  i  18:00

3.

We wtorek wspomnienie NMP Królowej

4.

W środę  wieczorem Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy

5.

W czwartek święto św. Bartłomieja apostoła

6.

W sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej

·         Msze święte o godz. 7:00  i  18:00

7.

Za tydzień ostatnia niedziela sierpnia

·        MB Pocieszenia – odpust w Gwizdowie

·        Za tydzień zbiórka do puszek na CARITAS jako pomoc poszkodowanym w Polsce w czasie nawałnic

W nawiązaniu do apelu Przewodniczącego KEP oraz akcji prowadzonej przez Caritas, w niedzielę, 27 sierpnia br. w Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się  zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.

Burze i nawałnice, które przeszły 11 sierpnia 2017 r. nad Polską, okazały się tragiczne w skutkach: ofiary śmiertelne, wielu rannych, pozrywane dachy, zniszczone domostwa i budynki użyteczności publicznej, zerwane sieci energetyczne. Skala strat jest ogromna i trudna do oszacowania. Apelujemy o ofiarność i solidarność z Rodakami, którzy najbardziej ucierpieli w ostatnich wydarzeniach.

8.

Dzisiaj Różaniec prowadzi róża świętej Heleny

Za tydzień róża świętej Moniki

9. 

Dziękuję za sprzątnie kościoła: Kępa Elżbieta, Kępa Krystyna, Firut Dorota i Paulina, Jusko Artur i Lucyna

Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców z domów 1101 do 1110   /sobota po rannej mszy świętej/