Pielgrzymka do MB Pocieszenia w Leżajsku 3 maja 2018

W pięknym i słonecznym dniu Matki Bożej Królowej Polski odbyła się doroczna pielgrzymka do Sanktuarium MB w Leżajsku. W tym roku pielgrzymce przewodniczył ks. Jakub Wielgos – wikariusz. Czciciele Matki Bożej w tym roku bardzo licznie wzięli udział w pieszej pielgrzymce /około 800 ludzi/. Całe rodziny szły do Matki Pocieszenia, aby podziękować za Polskę w 100-lecie Niepodległości i uprosić opiekę Matki Bożej dla naszej Parafii.

O godzinie 11:00 w Sanktuarium była uroczysta Msza święta w której uczestniczyli także ks. Proboszcz i ks. Jubilat Zbigniew Nowak, który dziękował Panu Bogu za 50 lat kapłaństwa.

Dziękuję wszystkim, którzy pielgrzymowali, oraz tym, którzy pomogli zorganizować dzisiejszą pielgrzymkę.

Niech Pani Leżajska uprasza dla Ojczyzny, naszej Parafii i każdej Rodziny potrzebne łaski.

ks. Proboszcz.

Pielgrzymka 3 maja 2018 – zdjęcia