Ogłoszenia na 33 Niedzielę Zwykłą 18 listopada 2018

Ogłoszenia duszpasterskie

na 33 Niedzielę Zwykłą

18 listopada 2018

 

1.       Dzisiaj msze święte wg planu niedzielnego

·         Składka dzisiejsza na EMAUS w Korczynie

2.       Nabożeństwa w tygodniu o godzinie  7:00  i   17:00
3.       W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
4.       W czwartek kolejne spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Wiary
5.       W piątek po nabożeństwie wieczornym adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00
6.       W sobotę spotkanie scholii o godz. 15:30
7.       We wtorek spotkanie dla kandydatów na ministrantów o godz. 15.45
8.       Dzisiaj różaniec prowadzi róża św. Elżbiety Węgierskiej

Za tydzień różaniec prowadzi Akcja Katolicka

9.       Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla

·         Ostatnia niedziela Roku Liturgicznego

·         Święto patronalne Akcji Katolickiej

·          W tym dniu w naszej parafii odbędzie się uroczyste przyjęcie kandydatów do grona ministrantów, na Mszy św. o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy kandydatów, ich rodziców i rodziny na tą uroczystość, zachęcając do wspólnej modlitwy w intencji tych, którzy służą Panu Bogu przy ołtarzu.

10.             Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych polecanych w „WYPOMINKACH” – modlimy się codziennie w czasie wieczornej Mszy świętej
11.             Dziękuję za sprzątanie kościoła: Baj Agata, Śliwa Dorota, Śliwa Kamil

 W tym tygodniu prosimy parafian z numerów domów 561 do 570

 

  1. Za ławkami są Kalendarze Parafialne zachęcamy do nabycia składając dobrowolną ofiarę. Środki uzyskane w ten sposób są przeznaczone na potrzeby naszej młodzieży.
  2. Młodzież przygotowująca się do wyjazdu na ŚDM w Panamie (w tym jedna osoba z Parafii Giedlarowa) za tydzień (tj. 25.11.2018), po wszystkich Mszach św., będzie rozprowadzać okolicznościowe kubki a dochód z ich sprzedaży pomoże w  wyjeździe na to niezwykłe spotkanie młodych całego świata. Serdecznie polecamy.
  3. „ZBIERAMY OKULARY NA MISJE”    Organizujemy zbiórkę okularów korekcyjnych dla Siostry misjonarki Bożeny Boruckiej z Togo w Afryce. Uprzejmie prosimy o przynoszenie niepotrzebnych i nieuszkodzonych okularów o dowolnych dioptriach + lub –  i składanie ich w koszyczku przy wejściu do kościoła.   Ofiarodawcom serdecznie Bóg zapłać.