Poświęcenie dzwonu na cmentarzu 27.04.2019

Poświęcenie dzwonu na cmentarzu 27.04.2019

Poświęcenie nowego dzwonu rozpoczęło się mszą świętą w kaplicy cmentarnej w godzinie Miłosierdzia w wigilię Święta Miłosierdzia. Mszę świętą za zmarłych odprawił ks. Jakub Wielgosz. Po Mszy świętej ks. Proboszcz poświęcił nowy dzwon wraz z nową dzwonnicą usytuowany obok kaplicy na cmentarzu parafialnym.

Dzwon i dzwonnica zostały  wykonane przez Firmę Łania Waldemar. Dzwon jest poświęcony Jezusowi Miłosiernemu:  z jednej strony jest Wizerunek Jezusa Miłosiernego z napisem JEZU UFAM TOBIE  z drugiej strony fundatorzy dzwonu i dzwonnicy: KÓŁKO ROLNICZE W GIEDLAROWEJ  AD 2019

Bardzo serdecznie dziękuję Zarządowi Kołka Rolniczego w Giedlarowej za ten piękny gest ufundowania tego dzieła.

Niech Jezus Miłosierny okazuje Miłosierdzie wszystkim zmarłym, których będziemy odprowadzać na miejsce wiecznego spoczynku, a głos dzwonu w Godzinie Miłosierdzia niech nas zachęca do modlitwy i ufności w Boże Miłosierdzie.