Ogłoszenia na 13 Niedzielę Zwykłą 30 czerwca 2019

2.       Msze święte w tygodniu o godzinie 7:00 i 18:00
3.         W środę święto św. Tomasza apostoła

·         Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4.          W tym tygodniu 1 Czwartek lipca od godz. 17:30 – adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii
5.         W tym tygodniu 1 piątek

·         Od godz. 17:30 – spowiedź

·         Nie będzie odwiedzin chorych

6.         W piątek  adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej mszy

do godz. 20:00

7.         W piątek  /5 lipca/z Leżajska wyrusza  Pielgrzymka Archidiecezjalna na Jasną Górę – zachęcam do duchowego pielgrzymowania i do modlitwy za pielgrzymów.

Zachęcamy do modlitwy różańcowej naszej Parafii w dniu 7 lipca o godz. 17:30 – Diecezjalna Sztafeta Różańcowa w intencji Diecezji i pielgrzymów /niektóre osoby zobowiązały się do tej modlitwy/

Każda parafia ma wyznaczony dzień i godzinę

8.       W sobotę z racji 1 soboty Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18:00
9.         Za tydzień 1 niedziela miesiąca lipca

·         zmiana tajemnic różańcowych

·         za tydzień składka na WSD w Przemyślu

10.      Dzisiaj Różaniec przed sumą prowadzi róża świętej Marii Goretti

Za tydzień róża świętego Benedykta

11.      Dziękuję za sprzątnie kościoła: Bochenek Helena, Chamiec Ewelina, Hołota Jan, Rączka Krystyna, Rozlazły Władysław, Tabaka Irena, Wielgosz Józef, Wraga Zofia.

Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców z domów 981 do 990  /sobota po rannej mszy świętej/

12.      Jak co roku, przez okres wakacji zbieramy makulaturę na studnie w Afryce. Kontener na makulaturę stoi przy garażach.
13.      Dziękujemy wszystkim za ofiary składane na cele remontowo – budowlane. Bóg zapłać.