Boże Narodzenie 2019 -życzenia

Świąteczne życzenia

Boże Narodzenie, Giedlarowa 2021

„A Słowo stało się Ciałem i zamieszkało miedzy nami”

„Powitajmy Maleńkiego i Maryję Matkę Jego”

Bóg się rodzi i przychodzi do nas, by napełnić miłością nas i nasze rodziny. Przyjmijmy Go z radością serca Matki, by doświadczyć bliskości i ciepła Jego Serca. Niech nasze serca, nasze rodziny, nasza parafia staną się takim „Betlejem” gdzie na nowo narodzi się Zbawiciel, który przynosi pokój i miłość ludziom dobrej woli. Niech Jezus – Emmanuel, który pozostał z nami w Eucharystii będzie dla nas źródłem mocy do budowania DOBRA w Polsce i we współczesnym świecie.

Życzymy, aby spotkanie z Nowonarodzonym stało się źródłem prawdziwej radości i nadziei na lepsze jutro. Niech ta Boża radość towarzyszy wszystkim podejmowanym zadaniom, niech daje siłę do pokonywania trudności i pozwala odnajdywać prawdziwy sens i wartość codziennych wysiłków i pracy.

Radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz Bożego błogosławieństwa w Nowym Roku życzą: Ks. Jan, Ks. Jakub, Ks. Zbigniew

Kapłani Parafii Świętego Michała Archanioła w Giedlarowej