RÓŻANIEC – NOWENNA WYNAGRADZAJĄCA

RÓŻANIEC – NOWENNA WYNAGRADZAJĄCA

Od 8 grudnia 2020 do 8 września 2021

Odpowiadając na wezwanie Matki Bożej z Fatimy, zapraszamy do podjęcia modlitwy różańcowej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy swoje i całego świata.

Nowennę rozpoczniemy 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, a zakończymy 8 września 2021 roku w święto Narodzenia NMP.

     Będzie ona polegała na odmawianiu każdego dnia jednej części Różańca Świętego codziennie pół godziny przed Mszą Św. wieczorną w naszym kościele; w piątek po wieczornej mszy; w niedzielę po sumie.  Zachęcamy do włączenia się do tej modlitwy wszystkich parafian, trwajmy również na rodzinnej modlitwie w naszych domach.

Dodatkowo zachęcamy do ofiarowania w tej intencji Komunii św. wynagradzającej oraz podjęcia pokuty (post, wyrzeczenia).

Pragniemy przez dziewięć miesięcy trwać na modlitwie różańcowej w naszym kościele i w naszych rodzinach, prosząc:

– o uświęcenie biskupów i kapłanów,

– o świętość naszych rodzin,

– o nawrócenie grzeszników,

– o odrodzenie narodu polskiego, aby powrócił do katolickich i maryjnych korzeni,

– o ustanie lęku i umocnienie wiary, nadziei i miłości,

– o poszanowanie prawa do życia dzieci nienarodzonych,

o ustanie epidemii.

                    MODLITWA ANIOŁA Z FATIMY (WYNAGRADZAJĄCA)

Boże mój, wierzę w Ciebie, wielbię, ufam i miłuję Cię. Proszę Cię o przebaczenie dla tych, którzy w Ciebie nie wierzą, nie wielbią, nie ufają i Ciebie nie miłują. Przenajświętsza Trójco, Ojcze, Synu, Duchu Święty, w najgłębszej pokorze cześć Ci oddaję i ofiaruję Tobie Przenajdroższe Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo Jezusa Chrystusa, obecne na ołtarzach całego świata jako wynagrodzenie za zniewagi, świętokradztwa i obojętność, którymi On jest obrażany. Przez nieskończone zasługi Jego Najświętszego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, proszę Cię o nawrócenie biednych grzeszników. Amen

  • Zapraszamy wszystkich do włączenia się do tej Nowenny
  • Maryjo Królowo Polski módl się za nami