Życzenia Wielkanocne – 2021

GIEDLAROWA  –  WIELKANOC 2021

„Zmartwychwstanie Jezusa mówi nam, że ostatnie słowo należy nie do śmierci, ale do życia. Wskrzeszając jednorodzonego Syna, Bóg Ojciec objawił w pełni swoją miłość i swoje miłosierdzie względem ludzkości wszystkich czasów.”

Papież Franciszek

 

Drodzy Parafianie i Goście!

W tę najświętszą Noc dokonał się największy cud w dziejach świata. Od tego momentu wszystko w naszym życiu się zmieniło. Każda chwila naszej codzienności naznaczona jest tajemnicą Zmartwychwstania Chrystusa i Jego zwycięstwem nad śmiercią.

Na ten radosny czas świętowania Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożych. Niech Chrystus, który triumfuje w Chwale, zagości w Waszych sercach, rodzinach i domach. Niech je przemienia i uświęca swoją żywą Obecnością, byście na nowo odkrywali Jego miłość i pokój, które przynosi Jego zwycięstwo nad śmiercią, grzechem i wszelką słabością.

Niech Zmartwychwstanie Chrystusa, które jest fundamentem naszej chrześcijańskiej nadziei, przepełni Wasze serca światłem, duchową radością i mocą w odważnym pójściu za Zwycięskim Królem. Niech Chrystus Pan swoją łaską dodaje odwagi, przezwycięża lęk i wszelkie obawy, byśmy wierni Jego Ewangelii, ufnie zdążali drogą ku wiecznemu zbawieniu, które wysłużył nam Jezus przez swoją Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie.

Szczęść Boże!

Wasi Duszpasterze.