„Biegnij z Orłem Białym”2021

„Biegnij z Orłem Białym”2021

 

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Giedlarowej i Przedszkole w Giedlarowej serdecznie zapraszają rodziców, dziadków, mieszkańców Giedlarowej, absolwentów szkoły, sympatyków i przyjaciół mieszkających w Polsce oraz w różnych zakątkach świata, do udziału w biegu patriotycznym pod nazwą „Biegnij z Orłem Białym” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Leżajsk Krzysztofa Sobejko.

 Bieg odbędzie się podczas majowych świat: 1, 2 lub 3 maja, w dowolnym miejscu i na dowolnym dystansie. W ten sposób chcemy wspólnie uczcić rocznicę Konstytucji 3 Maja, Święto Flagi oraz Orła Białego.

 Zapraszamy całe rodziny do wspólnego świętowania, Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie biegu zamieszczonym na stronie internetowej szkoły.

Regulamin biegu Biegnij z Orłem Białym

Zapraszamy serdecznie!