Ogłoszenia na 17 Niedzielę Zwykłą 25 lipca 2021

25 lipca 2021

1.        Dzisiaj ostania niedziela lipca

·         Porządek nabożeństw niedzielny

·         Dzisiaj I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych -szczególny dzień modlitwy i pamięci o ludziach starszych.

·         Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki ogłosił niedzielę 25 lipca br. Dniem Solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie.

Zgodnie z decyzją Metropolity Przemyskiego, dzisiaj będzie zbiórka do puszek na ten cel, zebrane środki zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas.

2.        Dzisiaj w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, które przypada 25 lipca będzie błogosławieństwo pojazdów: po mszach świętych o godzinie 9:00 i 11:00 –  Ofiary złożone do puszki z racji błogosławieństwa pojazdów przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy  „Jeden grosz za 1 kilometr”
3.     Msze święte w tygodniu o godzinie 7:00  i  18:00
4.        W poniedziałek wspomnienie Św. Joachima i Anny

W czwartek wspomnienie św. Marty