Ogłoszenia na 4 Niedzielę zwykłą 30 stycznia  2022

3.       W środę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej

Dzień Życia Konsekrowanego

·         Msze święte o godz. 7:00    11:00      17:00

·         Godz. 17:00 – Msza święta – rozdanie książeczek – zapraszamy uczniów i rodziców

·         Poświęcenie gromnic na wszystkich mszach świętych

Składka będzie na potrzeby zakonów klauzulowych

4.       W czwartek –wspomnienie św. Błażeja – błogosławieństwo jabłek na wieczornej mszy świętej
5.       W tym tygodniu 1 Czwartek – od godz. 16:30 – adoracja

·         W czwartek wieczorem zapraszamy do rozbierania choinek w kościele

6.       W 1 Piątek: /odwiedziny chorych od godz. 8:00/

·         Spowiedź od godz. 16:00

·         Po wieczornej Mszy świętej cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00

7.       W tym tygodniu 1 Sobota miesiąca

·         Wspomnienie świętej Agaty – na wieczornej mszy świętej będzie błogosławieństwo chleba i wody

8.       Za tydzień porządek mszy niedzielny

·         Zmiana tajemnic różańcowych

·         Godz. 15:30 – nabożeństwo różańcowe

·         Składka na potrzeby archidiecezji

9.       Dzisiaj różaniec prowadzi róża św. Heleny

W środę Akcja Katolicka

Za tydzień róża św. Doroty

10.  Dziękuję za sprzątanie kościoła: Burek Anna, Czerwonka Maria, Karczmarczyk Dorota, Lipińska Edyta, Murdzia Bożena

W tym tygodniu prosimy mieszkańców z numerów domów 61 do 70  sobota po rannej mszy świętej i w następny poniedziałek

Zapraszamy w czwartek po wieczornej Mszy świętej do pomocy przy rozbieraniu choinek i szopki.

PODZIĘKOWANIE

Księdzu Proboszczowi Janowi, Parafialnemu Zespołowi CARITAS w Giedlarowej i Wszystkim mieszkańcom Parafii Giedlarowa bardzo serdecznie dziękuję za okazaną pomoc mojemu bratu Krzysztofowi Szpila. Mój brat dzięki zebranym środkom pieniężnym będzie mógł wrócić na rehabilitację do Szpitala Świętej Rodziny w Rzeszowie /brat jest już ponad trzy lata na leczeniu poza domem/. W tym czasie ani dnia nie był w domu, tęskni za swoimi dziećmi.

W imieniu swoim i jego dzieci Wszystkim mieszkańcom Parafii Giedlarowa składam wielkie Bóg zapłać za Wielki Dar Serca jaki złożyliście w ubiegłą niedzielę na leczenie mojego brata. Zebrano kwotę 5400 zł.

Jako kapłan  za Wszystkich ofiarodawców odprawiłem w czwartek Mszę świętą.

Będę o Was pamiętał w mojej modlitwie.

Ks. Henryk Szpila – proboszcz z Wary