23.01.2022 Zbiórka do puszek na rehabilitację Pana Krzysztofa Szpila

23.01.2022

Zbiórka do puszek na rehabilitację Pana Krzysztofa Szpila z Górnej Giedlarowej.

PODZIĘKOWANIE

Księdzu Proboszczowi Janowi, Parafialnemu Zespołowi CARITAS w Giedlarowej i Wszystkim mieszkańcom Parafii Giedlarowa bardzo serdecznie dziękuję za okazaną pomoc mojemu bratu Krzysztofowi Szpila. Mój brat dzięki zebranym środkom pieniężnym będzie mógł wrócić na rehabilitację do Szpitala Świętej Rodziny w Rzeszowie /brat jest już ponad trzy lata na leczeniu poza domem/. W tym czasie ani dnia nie był w domu, tęskni za swoimi dziećmi.

W imieniu swoim i jego dzieci Wszystkim mieszkańcom Parafii Giedlarowa składam wielkie Bóg zapłać za Wielki Dar Serca jaki złożyliście w ubiegłą niedzielę na leczenie mojego brata. Zebrano kwotę 5400 zł.

Jako kapłan  za Wszystkich ofiarodawców odprawiłem w czwartek Mszę świętą.

Będę o Was pamiętał w mojej modlitwie.

                                Ks. Henryk Szpila – proboszcz z Wary