Ogłoszenia na 3 Niedzielę Wielkiego Postu 20 marca 2022

1.        Dzisiaj 3 niedziela Wielkiego Postu

·         Po sumie Gorzkie Żale

·         Godzina 14:30 – Droga Krzyżowa

·         Nabożeństwo Gorzkich Żali o godzinie 15:00 – /na nabożeństwie ofiary na kwiaty do Bożego Grobu/

·         Bezpośrednio po nabożeństwie Msza święta /około 15:45/

2.     Nabożeństwa w tygodniu o godzinie   7:00 i 17:00
3.     W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy
4.     W czwartek

·         Godz. 16:30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

·         Godz. 17:00 – Msza święta

5.        W  piątek – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWNIA PAŃSKIEGO – Dzień Świętości Życia – Poświęcenie Parafii, Polski i Rosji Matce Bożej

·         Msze święte o godz. 7:00     10:00    17:00

·         Droga Krzyżowa o godz. 16:30

·         Zachęcamy do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00

·         O godz. 19:00 – Droga Krzyżowa dla młodzieży

6.        Od 19 do 26 marca – w naszym kościele trwa nieustanna modlitwa różańcowa o pokój na Ukrainie i w świecie. Zachęcamy do tej modlitwy wszystkich, którzy pragną pokoju. Można o każdej porze dnia i nocy przyjść do naszego kościoła i się włączyć w tę modlitwę.
7.     Dzisiaj różaniec prowadzi róża św. Św. Józefa

Za tydzień róża św. Katarzyny Szwedzkiej

8.     Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał Paschaliki  /proponowana cena 10 zł/
9.     Za tydzień porządek nabożeństw podobnie jak dzisiaj
10. Rekolekcje wielkopostne będą w dniach 1 – 3 kwietnia 2022
11. Dziękuję za sprzątanie kościoła: Półtorak Lucyna, Świąder Danuta, Walawender Weronika, Wiatr Agata, Wojtaś Bronisław, Wylaź Dawid, Wylaź Paweł i Renata

W tym tygodniu prosimy mieszkańców z numerów domów 121 do 130

/Sobota i w następny poniedziałek/

Pomoc Misjom na Madagaskarze

Zdzisław Grad misjonarz z Grodziska Dolnego od 30 lat posługujący na Madagaskarze zwraca się z prośbą o pomoc w jego działalności wśród najuboższych mieszkańców tej afrykańskiej wyspy. Ostatni cyklon był najstraszniejszy i najbardziej niszczycielski spośród tych które przeżył. Wiele dzieł zostało zniszczonych i wzrosła liczba głodujących.

Stowarzyszenie „Misio Misericordiae” wspierające dzieło o. Grada będzie rozprowadzać palmy wielkanocne, a uzyskane środki zostaną wysłane na Madagaskar.

W Giedlarowej będą rozprowadzać za tydzień  w niedzielę /27 marca/  po mszach Świętych.

O. Zdzisław zapewnia o swojej wdzięczności i modlitwie dla dobrodziejów.